Я Сумы
сегодня 11 апреля
доллар 27.248765 16.6998 евро 30.567665 7.0887 рубль РФ 0.4205 0.0123
Магазин и форум

Рандомізатор паролів: переваги та особливості вибору

25.03.2021 02:46
50
0

У статті описано принцип роботи та користь від використання онлайн-генераторів. Також тут міститься мініогляд сервісу для генерування та зберігання ідентифікаторів Webpass.pro.

Сьогодні більшість людей є активними користувачами мережі, мають по кілька акаунтів у соціальних мережах, електронну скриньку та профілі на різних сайтах. У такому разі кожному варто потурбуватися про захист особистих даних. Створити оригінальні та складні ідентифікатори допоможе генератор паролів онлайн. Про переваги та особливості використання утиліти розповідаємо в статті.

Як працює рандомізатор?

Можливо, вам уже доводилося користуватися онлайн-сервісами, які вибирають одне або декілька чисел із заданого діапазону. Проте такі ресурси можуть також створити пароль онлайн. Їх називають генераторами — це спеціальний інструмент, який видає випадкові послідовності із різних знаків.

Зазвичай користувачі згадують про такий сервіс, коли необхідно вигадати ідентифікатор, який би відповідав вимогам конкретного сайту. Проте спеціалісти з кібербезпеки радять користуватися ним для генерування надійних паролів для всіх інтернет-акаунтів.

Так інструменти можна умовно поділити на рандомізатори, які працюють в режимі online, і програми, які необхідно завантажувати на комп’ютер. Очевидно, що більшості користувачів до вподоби саме онлайн-сервіси, оскільки вони більш зручні та доступні на будь-якому пристрої.

2

Програма для генерування паролів має попит не лише через почастішання випадків інтернет-фішингу. Її популярність також пов’язана з особливостями утиліти:

  • можливість самостійно встановлювати довжину та інші параметри послідовності. У більшості рандомізатор ви можете визначити кількість символів, можливість їх повторів, необхідність використання літер верхнього регістру тощо;
  • унікальність комбінацій. Сервіс працює за алгоритмом, який не допускає повторів результату. Це додатково захищає ваш акаунт від підбору паролю. Крім того, подібні ідентифікатори не містять жодної інформації про особу, а тому їх важко вгадати;
  • швидкість отримання результатів. Утиліта генерує пароль миттєво після встановлення налаштувань і натискання відповідної кнопки користувачем;
  • доступність сервісу. Щоб скористатися генератором, не потрібно реєструватися на ресурсі, вводити будь-які персональні дані тощо.

Webpass.pro — найкращий онлайн-генератор

Звичайно, варто переконатися, що програма не зберігає ваші послідовності на сторонніх сховищах, а тому найкраще користуватися перевіреними ресурсами. Серед таких — онлайн-менеджер Webpass.pro, який надає можливість не тільки створювати, а й зберігати паролі в одному місці.

Диспетчер призначений для захисту ідентифікаторів та інших чутливих даних і спрощення роботи з ними. Усі відомості зберігаються в зашифрованому виді, а процес дешифрування запускається спеціальним ключем — майстер-паролем.

3

Webpass.pro підходить для особистого і корпоративного використання. Сервіс дозволяє:

  • генерувати унікальні складні послідовності за заданими параметрами в режимі онлайн;
  • запобігати ризику витоку інформації, вчасно блокуючи доступи колишніх колег;
  • надавати та керувати доступами співробітників до конкретних даних;
  • робити аудит актуальності та безпеки паролів;
  • безпечно ділитися паролями всередині програми або надавати тимчасовий доступ за посиланням;
  • імпортувати дані в форматах CSV та Excel тощо.

Також до сервісу підключена двофакторна аутентифікація від Google, яка слугує додатковим захистом даних, що зберігаються у вашому кабінеті.

Розробники пропонують два типи рішення: «коробка» і «хмара». В першому випадку хостинг розміщується на сервері компанії, а в другому — на сервері програми. Проте в обох випадках паролі зберігаються в локальному сховищі вашого браузеру, тож вони недоступні нікому, крім вас.

Створюючи новий акаунт в соціальній мережі або реєструючись на новому сайті, подбайте про безпеку персональних даних. Для цього створіть складний пароль у генераторі, а щоб не забути його, скористайтеся менеджером Webpass.pro.

Джерело інформації: webpass.pro/.

Отзывы


recaptcha
16+